Powerbanki

Powerbanki, Power bank Vidvie

Razem z rozwojem technologii smartfonów, wzrosło także zapotrzebowanie na przenośne ładowarki. Umożliwiają one ładowanie urządzeń własnym kablem USB w dowolnym miejscu, bez konieczności bezpośredniego podłączenia się do gniazdka.

 

Jak wybrać powerbanka odpowiadającego naszym potrzebom?

 

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na pojemność w mAh. Na rynku dostępne są warianty o pojemnościach z przedziału 2600 mAh do nawet 20000 mAh, ale za minimalną wartość dla przeciętnego użytkownika uważa się około 5000 mAh. Przy wyborze pojemności należy wziąć pod uwagę samoczynną utratę energii przez powerbanka, która może wynosić nawet 20%.

 

W drugiej kolejności warto zastanowić się nad tym, jaka ilość portów USB będzie dla nas najlepsza. Przy dwóch portach nie musimy się martwić o powiększenie wymiarów urządzenia, a zyskujemy dodatkowy komfort i możliwość ładowania większej ilości urządzeń jednocześnie. 

Powerbanki VIDVIE to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich urządzeń elektronicznych. Różnorodność materiałów używanych do produkcji zapewnia nie tylko trwałość produktu ale także możliwość dobrania wyglądu odpowiedniego dla swoich upodobań.

Jest 2 produktów.