Nośniki danych

Nośniki danych, nośniki pamięci

Nośniki pamięci pozwalają zwiększyć pojemność smartfonów i urządzeń mobilnych oraz świetnie sprawdzają się, gdy chcemy rozbudować pamięć innych urządzeń o dodatkowe miejsce zapisu naszych danych. 

Codziennie gromadzimy coraz więcej danych na naszych smartfonach. Robimy zdjęcia, instalujemy aplikacje i pobieramy pliki. Kupując telefon z określoną ilością pamięci, zawsze musimy wziąć pod uwagę, że system operacyjny telefonu już zajmuje większość podręcznej pamięci. Jeśli narzekasz na brak pamięci lub wolniejsze działania urządzenia – karta Micro SD jest idealnym rozwiązaniem. 

Karta pamięci to dzisiaj nieodzowny element każdego fana nowych technologii. Używamy ich niemal w każdym sprzęcie przenośnym: smartfonach, wideorejestratorach, aparatach i kamerach.

Jaką kartę pamięci wybrać?

Przede wszystkim musisz upewnić się, że urządzenie posiada slot microSD. 

Przy wyborze karty warto kierować maksymalną szybkością zapisu, maksymalną szybkością odczytu danych oraz kluczowym parametrem, czyli pojemnością. Szybkość powyższych parametrów wpływa na komfort i płynność przeglądania plików znajdujących się na karcie pamięci.

W VIDVIE znajdziesz najlepsze karty pamięci SD do zapisu plików o szybkości 10 - czyli oznaczone jako Speed Class 10. Doskonale nadają się do płynnego zapisywania najwyższej jakości obrazu.

Karta Micro SD od VIDVIE to gwarancja jakości i niezawodności. Oferujemy nośniki pamięci o pojemności 128GB oraz 32GB, które z pewnością znajdą zastosowanie w każdym aparacie, telefonie komórkowym oraz w innych produktach.

Jest 2 produktów.